Zarząd

Anna Piechocka - Prezes - studentka drugiego roku uzupełniających studiów magisterskich w zakresie socjologii. Działała w Kole Naukowym Studentów Socjologii, a z Pryzmatem związana jest od 2014 roku. Ostatnio dużo czasu poświęca zagadnieniom związanym z analizą mediów, współtworzy projekt Centrum Monitorowania Dyskursu Publicznego, ale poszukuje też nowych doświadczeń. W wolnej chwili lubi czytać fantastykę i oglądać seriale.

 

 jj

Jarosław Jarzyński - Zastępca prezesa - student III roku socjologii. Brał udział w badaniach realizowanych min. dla Centrum Nauki Kopernik oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie. W studiowaniu socjologii interesuje go najbardziej Socjologia Ruchów Społecznych oraz socjologia Kultury. Miłośnik czarnego humoru przedstawionego między innymi za pośrednictwem memów. Uwielbia stare filmy, dziwną muzykę i gry RPG.

Magdalena Lewandowska - Sekretarz

 

kb

Krzysztof Bąk - Członek Zarządu - student socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pracował m.in. w projektach realizowanych przez Centrum Nauki Kopernik, Uniwersytet Mikołaja Kopernika i Miasto Kalisz. Posiada szerokie doświadczenie szczególnie w prowadzeniu wielu form badań, obserwacji terenowych. Finalista ogólnopolskiego konkursu studenckiego zbadaj.to organizowanego przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizację Firm Badań Opinii i Rynku.

 

Mateusz Wasiński - Członek Zarządu - student II roku USM, od 2014 związany z Pryzmatem. Dotychczasowe doświadczenia badawcze to w głównej mierze badania ilościowe. Brał udział w badaniach realizowanych min. dla Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie. W studiowaniu socjologi najbardziej interesują go socjologia sportu oraz socjologia muzyki. Wolny czas poświęca na pisanie i nagrywanie tekstów w stylistyce hiphopowej. Jest pasjonatem dobrej książki i dobrego filmu.