SPOTKANIE WS. BADAŃ SZKOLENIOWYCH

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie badań szkoleniowych, które Pryzmat zrealizuje w tym roku akademickim!

Spotkanie odbędzie się 10 marca 2015 (wtorek) o godz. 18:00. Sala nr 8.

Badania szkoleniowe skierowane są przede wszystkim do osób bez doświadczenia badawczego, które chcą to doświadczenie zdobyć, zaliczyć praktyki badawcze, czy też w przyszłości włączyć się aktywnie w działania Pryzmatu (w tym w realizację badań komercyjnych :-)).

Zachęcamy jednak również te osoby, które doświadczenie już mają, ale chcą je poszerzyć/pogłębić/dodać ciekawy wpis do cv/nauczyć się czegoś nowego.

Wszelkich szczegółów związanych z badaniami dowiecie się na spotkaniu.

Tematy tegorocznych badań:

„Kiedy studia okazały się błędem.” – koordynacja Martyna Hoffman, Karolina Głogowska, Ania Piechocka

„CzytaNIE - czy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych sięgają po książki?” – koordynacja Beata Bielska, Jakub Bandoch, Karol Kobus

„Za murami Kotłowni. Zagospodarowanie przestrzeni między akademikami przy ul. Mickiewicza i Słowackiego” – koordynacja Aleksandra Magoń, Karolina Budzińska, Agnieszka Pietrzak

„O co chodzi z careworkingiem? Diagnoza domowej opieki osób starszych” (we współpracy z Collegium Medicum) – koordynacja Beata Bielska, Aleksandra Magoń

Jeżeli nie możesz przyjść, a wyrażasz zainteresowanie udziałem w badaniu, napisz maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!