Raport - Reforma gimnazjów - torunianie o planowanej reformie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem pt. "Za czy przeciw? Opinia torunian na temat planowanej reformy gimnazjum", koordynowanego przez Karolinę Budzińską i Milenę Woźnicką pod opieką Pawła Szymborskiego.

Zapraszamy do lektury!

Szkolenie z Excela

Dawno nie korzystałaś z Excela? A może nigdy nie miałeś okazji bliżej poznać tego programu? Przyjdź na szkolenie, poznamy:

- podstawowe zagadnienia
- tworzenie tabel,
- podstawowe funkcje (kopiowanie zwykłe , warunkowe, suma, obliczenia),
- tworzenie wykresów.

Szkolenie potrwa 2 godziny i poprowadzi je Paweł Szymborski
Prosimy o zabranie swoich komputerów z zainstalowanym programem Excel.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo będą miały osoby, które zgłoszą swój udział mailowo na adres:

Do zobaczenia!

Współpraca z Arriva Bus

Ostatnie dni były dla członków ZRB Pryzmat czasem wytężonej pracy. Mieliśmy okazję realizować badanie na zlecenie przedsiębiorstwa Arriva Bus mającego swoją siedzibę w Toruniu. Dziękujemy serdecznie za zaufanie, którym obdarzono nasz zespół oraz bardzo udaną i konstruktywną współpracę. Liczymy, że wnioski zawarte w raporcie z badania przyczynią się do polepszania jakości usług i zadowolenia podróżnych.

Badanie koordynował Piotr Zwarycz, współpracując z Jarosławem Jarzyńskim, Mają Lewandowską oraz Moniką Janczarczyk.

arriva-bus

Raport - Postawy studentów UMK wobec osób homoseksualnych

Z przyjemnością przedstawiamy raport z badania pt. "Postawy studentów UMK wobec osób homoseksualnych", realizowanego przez Annę Dwojnych, Bognę Kociołowicz-Wiśniewską oraz Michała Bomastyka.

Zapraszamy do lektury!

VII Dzień Badacza - harmonogram dnia

Już 18 maja zapraszamy na VII Dzień Badacza, który odbędzie się pod hasłem „Stare media, nowa rzeczywistość”.

Wydarzenie rozpocznie się wyjątkowo od trzygodzinnych warsztatów o 9.45, następnie odbędzie się panel, na którym wystąpią reprezentacji Ipsos Connect oraz projektu CMDP.

Harmonogram dnia prezentuje się następująco:

9.45 – 12.45 Krzysztof Polak (Semiotic Solutions) „Metody semiotyczne w analizie wizualnej”, Warsztaty (Obowiązują zapisy do 15 maja. Swój udział można zgłaszać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .)

12.45- 13.15 Przerwa kawowa

13.15 -13.30 Oficjalne powitanie przez Dyrektora Instytutu profesora Szlendaka.

13.30-14.00 Patryk Polkowski (Ipsos Connect) „Jak badać reklamę? Wybrane metodologie Ipsos Connect”
14.00-14.30 Magdalena Lewandowska (Ipsos Connect) „Co (zazwyczaj) działa, a co (przeważnie) nie działa w reklamie?”
14.30-15.00 Anna Piechocka „Centrum Monitorowania Dyskursu Publicznego, czyli jak badać debatę publiczną w Polsce”.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny!

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez:

Dziennik Toruński "Nowości"

nowosci